Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
