Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.
