Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.
