Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना
