Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: About
ne: बारेमा
