Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: U heeft nog geen inhoudstypen aangemaakt. <a href="@create-content">Inhoudstype toevoegen</a>.
