Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nn: Du har ikke laga nokon innhaldstyper enno. Gå til <a href="@create-content">opprettingsida for innhaldstyper</a> for å legge til ein ny innhaldstype.
