Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.
