Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze rodzajów zawartości. Należy udać się na <a href="@create-content">stronę tworzenia rodzaju zawartości</a> i dodać tam nowy rodzaj.
