Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Language neutral
pt: Sem idioma específico

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pt: Você ainda não criou nenhum tipo de conteúdo. Vá para a <a href="@create-content">página de criação de tipos de conteúdo</a> para adicionar um novo tipo de conteúdo.
