Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Activated
ru: Активирован

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ru: Вы не создали ни одного материала. Для создания нового типа материалов, посетите <a href="@create-content">страницу создания типа материалов</a>.
