Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
