Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
