Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: About
sq: Informacione
