Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create-content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.
