Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Language neutral
ta: நடுநிலை மொழி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
