Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
