Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Language neutral
tr: Dil tercihsiz - özgün dil

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
tr: Henüz hiç içerik türü oluşturmadınız. Yeni içerik türü eklemek için <a href="@create-content">içerik türü oluşturma sayfasına</a> gidiniz.
