Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
