Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Activated
uk: Активовано

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Configured
uk: Налаштовано

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки ще не створено. Відвідайте <a href="@create-content">сторінку створення типів матеріалу</a> і додайте новий тип матеріалу.
