Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
vi: Bạn chưa tạo ra bất kỳ một kiểu nội dung nào. Đến trang <a href="@create-content">tạo một kiểu nội dung mới</a> để thêm vào một kiểu nội dung.
