Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.14) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Content
pt: Conteúdo

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Language neutral
pt: Neutro em relação ao idioma

en: Configured
pt: Configurado
