Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Node
ar: العقدة

en: Nodes
ar: العقد

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
