Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Node
be: Вузел

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
