Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: Node
cs: Uzly

en: Nodes
cs: Uzly

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
