Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Node
de: Beitrag

en: Nodes
de: Inhalte

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Undetermined
de: Unbestimmt
