Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Node
el: Κόμβος

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
