Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Node
et: Postitus

en: Nodes
et: Postitused

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
