Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Node
eu: Nodoa

en: Nodes
eu: Nodoak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
