Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Node
fa: محتوا

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
