Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Node
gl: Nodo

en: Nodes
gl: Nodos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
