Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Node
he: פריט תוכן

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
