Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Node
hu: Tartalom

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
