Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Node
it: Nodo

en: Nodes
it: Nodi

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
