Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Node
ja: ノード

en: Nodes
ja: ノード

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
