Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
