Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Node
ku: گرێ

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
