Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Node
lt: Mazgas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
