Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Node
lv: Mezgls

en: Nodes
lv: Mezgli

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
