Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Node
oc: Nosèl

en: Nodes
oc: Nosèls

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
