Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Node
pl: Węzeł

en: Nodes
pl: Węzły

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
