Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Node
ru: Материал

en: Nodes
ru: Материалы

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
