Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Node
sk: Uzol

en: Nodes
sk: Uzly

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
