Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Node
sl: Vozlišče

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
