Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Node
tr: Düğüm

en: Nodes
tr: Düğümler

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
