Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Node
uk: Матеріал

en: Nodes
uk: Матеріали

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Undetermined
uk: невизначена
