Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: About
ar: حول

en: Not applicable
ar: غير منطبق

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Not specified
ar: غير محدد
