Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: About
fi: Tietoja

en: Not applicable
fi: Ei käytössä

en: Uses
fi: Käyttää

en: Not specified
fi: Ei määritelty
