Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Add content
fr: Ajouter du contenu

en: About
fr: À propos

en: Not applicable
fr: Non applicable

en: Uses
fr: Utilisations

en: Not specified
fr: Non spécifié
