Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Add content
gl: Agregar contido

en: About
gl: Información

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Uses
gl: Usos

en: Not specified
gl: Non especificado
